portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham Puck » Forum » Kocham to miasto bo ..i ale...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kocham to miasto bo ..i ale...

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zuzanna 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Czw Maj 12, 2005 18:32
Posty: 24
Skąd: Gd-Siedlce-obecnie Puck

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 9:48    Temat postu: Kocham to miasto bo ..i ale...

Kocham to miasto bu tu się urodziłam i wychowałam,po kilkunastu latach wróciłam do mojego miasteczka i co!!! i to że wszystko było by piękne gdyby nie męczarnia jaką dają mi zawistni ludzie..;(
Zawiść,fałsz i podłość oprócz patologi królują w Pucku!!
Przykro mi ;(

_________________
""Kolonia Zręby""
1864216
stawen 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Paź 10, 2008 19:29
Posty: 62
Skąd: Gdynia-Pogórze

PostWysłany: Śro Mar 25, 2009 11:59    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

zuzanna napisał:
Zawiść,fałsz i podłość oprócz patologi królują w Pucku!!


Nie jest to regułą. Należy pamiętać że Puck to małe przaśne, senne miasteczko i tacy ludzie w przeważającej większości tam mieszkają Evil or Very Mad Można odnieść wrażenie że czystość i porządek to dla mieszkańców oraz włodarzy miasta pojęcia czysto abstrakcyjne o menelach na każdym rogu ulicy nie wspomnę. Zdrowko Dlatego wyprowadziłem się z Pucka i nie zamierzam wrócić Laughing
pozdrawiam zuzannę
Rudi 
   

VIP


Wiek: 43
Dołączył: Czw Gru 29, 2005 12:00
Posty: 575
Skąd: Gdynia-Oksywie/Puck

PostWysłany: Śro Kwi 01, 2009 11:27    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Puck nie jest zły
_________________
Rudi
1214701
stawen 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Paź 10, 2008 19:29
Posty: 62
Skąd: Gdynia-Pogórze

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:19    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Rudi napisał:
Puck nie jest zły

prima aprilis ? Laughing
pozdr

_________________
Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies.
/Konrad Lorenz/
kaszubica 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Maj 20, 2010 16:05
Posty: 5
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 16:20    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

WitamSmile.A ja kocham to miasto za to,że jest piękne o każdej porze roku.Tutaj się urodziłam i nie wyobrażam sobie żyć gdzie indziej.Każde miasto ma swoje piękne i mniej urocze "strony",tak już jest niestety.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Cool


DSC00328.JPG
 Opis:
wschód słońca Puck

DSC00328.JPG


stawen 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Paź 10, 2008 19:29
Posty: 62
Skąd: Gdynia-Pogórze

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 8:54    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

stawen napisał:
Można odnieść wrażenie że czystość i porządek to dla mieszkańców oraz włodarzy miasta pojęcia czysto abstrakcyjne

W Pucku nastąpiła chyba jakaś transformacja, od marca porządkują miasto widać czystość na ulicach i zadbane trawniki. Tak trymać Ok!
kaszubica 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Maj 20, 2010 16:05
Posty: 5
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 9:17    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

stawen napisał:
stawen napisał:
Można odnieść wrażenie że czystość i porządek to dla mieszkańców oraz włodarzy miasta pojęcia czysto abstrakcyjne

W Pucku nastąpiła chyba jakaś transformacja, od marca porządkują miasto widać czystość na ulicach i zadbane trawniki. Tak trymać Ok!
Czas najwyższy Razz .Ja tego w tej chwili nie widzę bo od roku siedzę poza granicami.Ale...nie ma to jak w domkuSmile
Krzylo 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Cze 24, 2010 16:54
Posty: 32
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 23:01    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Jestem z Gdańska, ale w Pucku często bywam. Zauroczył mnie ten piękny zachód słońca:
http://www.youtube.com/watch?v=ZTypVmS2cbM
Pozdrawiam wszystkich z Pucka Very Happy

_________________
Pomorze Gdańskie - plaże, wydarzenia, imprezy:
https://www.youtube.com/naszepomorze
kaszubica 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Maj 20, 2010 16:05
Posty: 5
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 18:51    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Krzylo napisał:
Jestem z Gdańska, ale w Pucku często bywam. Zauroczył mnie ten piękny zachód słońca:
http://www.youtube.com/watch?v=ZTypVmS2cbM
Pozdrawiam wszystkich z Pucka Very Happy

Bardzo dziękuję za pozdrowionka i również serdecznie pozdrawiam Very Happy Wink
kowalski198 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Sty 28, 2013 9:56
Posty: 52
Skąd: z MySQL

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 14:59    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Kocham Puck bo to moje miast i tutaj rozliczam PIT 37.
Edmund2000 
   

Nowy na forum


Wiek: 81
Dołączył: Śro Lut 20, 2013 19:45
Posty: 4
Skąd: Pucka

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 19:12    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Puck jest dobry jak ludzie których znasz. Jedni mają dobrych znajomych a inni tych gorszych i to jest problem bo miasto od 800 lat tylko pieknieja. Wprawdzie bloki to wymysł komuny ale dookoła nich jest coraz przytulnie. Miasto bezpieczne i tanie i czyste. Mieszkalem w trójmieście 20 lat to mam porównanie. Pozdrawiam Edmund.


Zima w porcie Puck.jpg
 Opis:
zima w porcie rybackim.

Zima w  porcie  Puck.jpg


nowjanek 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lip 22, 2013 15:03
Posty: 7
Skąd: Poland

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 15:09    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Nie jest tak źle : )

http://grupatrinity.pl/uslugi/doradztwo-prawne/fuzje-i-przejecia.html
[/code]
Zenon55 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Wto Lip 28, 2015 15:46
Posty: 29
Skąd: Internet

PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 14:02    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Bardzo lubię Puck, co roku jadąc nad morze zatrzymuję się dłużej w Pucku. Kiedyś spędziłem w nim cały urlop. Ma swój małomiasteczkowy urok Smile
modrzew19 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lis 29, 2016 22:52
Posty: 6
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 22:53    Temat postu: Re: Kocham to miasto bo ..i ale...

Dokładnie...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama