portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Kupno auta
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kupno auta

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tenorek 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Sie 11, 2019 8:39
Posty: 151
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 4:56    Temat postu: Kupno auta

Witajcie. Mam w planach zakup używanego samochodu. Przed transakcją chciałbym sprawdzić auto u mechanika. Widziałem, że taką usługę ma warsztat http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/. Znacie? Polecacie? Możecie od razu napisać jak wygląda koszt takiej usługi.
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 625
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 8:42    Temat postu: Re: Kupno auta

Na pewno jest to dobre rozwiązanie a jeszcze lepsze to zakup samochodu elektrycznego. Mój szef właśnie kupił cudne porsche w salonie Porsche Centrum Sopot i mówi że jeśli teraz będzie zmieniał kiedykolwiek samochód to właśnie na tego elektrycznego taycana
todarek12 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 14:51
Posty: 331
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 9:10    Temat postu: Re: Kupno auta

Najlepszym fotelikiem do auta będzie z pewnością recaro young sport hero. Wysoka jakość przy stosunkowo niskiej cenie.
bafus22 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 19, 2021 11:11
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 9:33    Temat postu: Re: Kupno auta

a co z ubezpieczeniem OC? Jak szybko trzeba takie ubezpieczenie załatwić po zakupie i jak to właściwie się odbywa bo przecież trzeba najlepiej uzyskać nowe tablice na autko i dopiero z nimi ubezpieczać prawda? Czy to teraz tak szybko działa? Bo dawno nie zmieniałem i nie wiem co i jak. Planuję zrobić sobie polisę w https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ - znacie tą firmę? Znajomi mi polecali - podobno szeroka oferta i korzystna cenowo.
mmirek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 23, 2015 12:06
Posty: 342
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 13:33    Temat postu: Re: Kupno auta

Ja planuję zakup nowego samochodu z salonu. Bardzo podoba mi się samochody marki Jaguar, o których więcej można poczytać tu: https://nordauto.jaguar.pl/about-us . Myślę, że zakup takiego auta to byłaby dla mnie inwestycja na naprawdę długie lata.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama