portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Mieszkanie dla rodziny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mieszkanie dla rodziny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
melodia 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Wrz 11, 2019 0:06
Posty: 1
Skąd: Ustka

PostWysłany: Śro Wrz 11, 2019 0:25    Temat postu: Mieszkanie dla rodziny

Witajcie. Puck zauroczył nas i chcemy tu się przeprowadzić aż z południa Polski. Mamy trójkę małych dzieci w tym niepełnosprawne niemowlę a słyszeliśmy o Pucku, że jest dobrze zorganizowany pod kątem potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. Interesuje nas mieszkanie z rynku wtórnego, najlepiej 3 pokojowe, chociaż 2 też bierzemy pod uwagę. W Pucku mieszka tyle osób... Nie każdy, kto chce sprzedać mieszkanie ogłasza to w internecie, także będziemy wdzięczni, jeśli mielibyście jakąś informację dla nas... Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
sergiusz_filar 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Paź 24, 2019 23:32
Posty: 33
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 23:48    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

Ja myślę, że dla rodziny z dziećmi bardziej komfortowy byłby domSmile
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 11:26    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

gdybyscie szukali mebli to nowego mieszkania to polecam ten sklep https://forte-meble.pl/ Bardzo ciekawe, oryginalne rozwiązania, funkcjonalne i zarazem nowoczesne. Wybór spory, a ceny konkurencyjne i dodatkowo jeszcze przez kilka dni trwa promocja na wybrane zestawy.
rikos123 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 14, 2018 11:29
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 19:06    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

teraz można kupić dom w cenie mieszkania. Polecam te domy od dewelopera https://osiedlebliskawola.pl/ ciekawa aranżacja przed budynkiem i to w cenie domu, na osiedlu zamkniętym, dużo zieleni i przestrzeni. Teraz są promocyjne ceny, także warto się pospieszyc
kajtek09 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 18, 2018 14:40
Posty: 242
Skąd: gdańsk-przymorze

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 8:31    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

myślałem żeby osiedlić się na osiedlu atal bosmańska, podoba mi się ta lokalizacja i możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz
crocketq 
   

Forum Ekspert


Wiek: 31
Dołączył: Pon Cze 20, 2016 13:55
Posty: 483
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 13:18    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

Tak, tam nie jest źle ale chyba trochę taniej jest na Jasieniu, kiedyś tam wynajmowałem mieszkanie a teraz mam w planach tam kupić mieszkanie ale na ładnym nowym osiedlu Gdańskie Tarasy
crocka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 21, 2017 9:52
Posty: 333
Skąd: Szczecin-Gumieńce

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 11:46    Temat postu: Re: Mieszkanie dla rodziny

A co powiesz o osiedlu Dębowe Zacisze? Buduje się ono teraz w dzielnicy Gdańsk-Barniewice, stąd jest blisko obwodnicy, niedaleko sklepów, okolica jest cicha i spokojna, domki na wizce się fajnie prezentują
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama