portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 17:44    Temat postu: e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO

Musimy pamiętać, że e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO. Profesjonalne usługi nie są tanie, a te amatorskie najczęściej prowadzą do założenia blokady - filtra przez Google. To tak samo jak z filtrem na Facebooku, tylko Google tak łatwo nie wybacza. Samo założenie strony internetowej sklepu to dopiero początek. Ważne jest by od początku była ona budowana we współpracy ze specjalistą od e-marketingu i SEO. Czynności te powinny być skorelowane z odpowiednią treścią strony. Dobór słów kluczowych, fraz istotnych dla wyszukiwarek. Potem dopiero można rozpocząć zrównoważone działania promujące stronę. Ja popełniłam ten błąd najpierw budując stronę potem dopiero skonsultowałam się z firmą zajmującą się usługami SEO w Łódźhttp://www.newproject.biz.pl . Audyt strony wykrył tak dużo błędów że strona wymagała znacznej rekonstrukcji co nie potrzebnie spowodowało dodatkowe koszta.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 8:24    Temat postu: Re: e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO

Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/trening-personalny
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek Smile
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lis 28, 2018 10:50    Temat postu: Re: e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO

Sądze ze w dzisiejszych czasach juz każda firma powinna miec strone internetowa, konto na Facebooku i dobry e-marketing. Niezależnie od tego czy jest to firma działająca stacjonarnie czy tylko w internecie. Ja działam głównie w internecie ale w okresie przedświąecznym potrzebuje wiecej ludzi do pracy, których niestety u mnie brak. Trochę juz sie tym martwie i postanowiłam poszukać pracownika za pośrednictwem firmy http://bponetwork.pl/ Mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu kogoś dla mnie znajdą.
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 8:45    Temat postu: Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz

Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. Tak mawiał mój dziadek, który miał syrenkę. Podobno kiedyś trzeba było latać co jakiś czas wokół samochodu i ładować smar do kalamitek umieszczonych na różnego rodzaju sworzniach, przegubach łożyskach. Jak się o tym zapomniało to po jakimś czasie trzeba było naprawiać zużyte elementy. Stąd wzięło się to powiedzenie. Teraz też jest aktualne. Słyszymy to na ujawnianych taśmach prawdy o różnego rodzaju łapówkach.
Ale nie tylko. W biznesie trzeba dbać o reklamę. Jak się nią zaniedbuje traci się klientów, bo konkurencja nie śpi. Reklama musi być dostosowana do tego, gdzie pozyskujemy klientów. Inna do internetu, inna przy reklamie tradycyjnej. Ulotki, gazetki promocyjne, bilbordy reklamowe, a przede wszystkim panele i neony dobrze eksponujące miejsce prowadzenia naszego biznesu. To zadania reklamy tradycyjnej. W tym zakresie nasza firma korzysta od lat z Fabryki Reklamy w Łodzi. Zaczęło się przypadkowo. Zamówiliśmy u dilera w Łodzi samochód firmowy, a oni nam go wykleili reklamą. Potem okazało się, że wykonują wszystkie tego typu reklamy.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama