portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Azja - gdzie jechać na urlop
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Azja - gdzie jechać na urlop

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Eowemik 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pon Wrz 05, 2016 14:20
Posty: 26
Skąd: Nowy Dwór

PostWysłany: Śro Cze 21, 2017 13:04    Temat postu: Azja - gdzie jechać na urlop

Witam. W tym roku wybieram się pierwszy raz do Azji. Zastanawiam się jaki kraj jest najlepszy na początek. Słyszałam dużo pozytywnych komentarzy o Tajlandii - podróżował ktoś z Was w tym regionie? Planuję skorzystać z usług biura wyprawowego. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Woliminek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pon Cze 19, 2017 16:00
Posty: 20
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 11:51    Temat postu: Re: Azja - gdzie jechać na urlop

Tajlandia to według mnie strzał w dziesiątkę! Jest bardzo dobrze przygotowana na przyjmowanie zagranicznych turystów, a przy tym egzotyczna i piękna. Sprawdź oferty organizatorów, którzy specjalizują się w wyjazdach trampingowych. Nie znam konkretnych biur, ale wiem, że warto sprawdzać każdego organizatora przed wyjazdem. Zerknij na ten poradnik - https://infokonsument.pl/polecane/jak-sprawdzic-biuro-podrozy/ , myślę, że Cię zainteresuje.
Antyks 
   

Zaglądajacy


Wiek: 31
Dołączył: Nie Kwi 29, 2018 19:22
Posty: 16
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 19:27    Temat postu: Re: Azja - gdzie jechać na urlop

tez marzy mi się wyjazd do Azji!!!! Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama