portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Studia w dojrzalym wieku
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Studia w dojrzalym wieku

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Sob Paź 08, 2016 21:50    Temat postu: Studia w dojrzalym wieku

Witam, mam pewne wątpliwości co do tematu wpisu. Od dawna planuję studia dodatkowe, ale zawsze było coś ważniejszego, tymczasem czas leci nieubłaganie. Martwię się nie tylko tym czy dam sobie radę, ale przede wszystkim czy będzie to dla mnie produktywny czas. Jednak lata minely, moja koncentracja też się osłabiła, nie mam już tyle cierpliwości (w tym np. cierpliwości do nauki). Mam na oku studia na http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-podyplomowe głównie dlatego że ta uczelnia ma bardzo dobre opinie, sporo dobrego słyszałam tez od znajomych. Czy powinnam się waszym zdaniem zdecydować? Czy jest tu może ktoś kto studiował po 35 roku życia? Czy wniosło to do waszego życia nowa jakość? Czy po studiach np. zmieniliście pracę na lepszą? Proszę o opinie.
zuraw68 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Lis 29, 2016 21:00
Posty: 7
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 21:56    Temat postu: Re: Studia w dojrzalym wieku

Opcja bardzo interesująca Wink
Maria_Stok 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Gru 20, 2016 20:28
Posty: 23
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 22:48    Temat postu: Re: Studia w dojrzalym wieku

Niestety nie mam wiedzy na temat osób w Twoim wieku, natomiast znam osobę która podjęła się studiów (IT) w wieku 56 lat. Z szukaniem pracy gorzej idzie, ze względu na ciężki charakter Smile Mimo wszystko trzymam za tą osobę kciuki. Myślę że ostatecznie nigdy nie jest za późno na zmiany, tym bardziej w wieku 35 lat.

___________
Szukasz chwilówki przez internet? Wejdź na stronę credy24.pl na której znajduje się bardzo rozbudowana porównywarka ofert.
caredward 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Paź 02, 2015 21:47
Posty: 49
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:20    Temat postu: Re: Studia w dojrzalym wieku

Czytałem w mediach o osobach z powodzeniem studiujących nawet w wieku powyżej 60-ciu. Do odważnych świat należy. Zobacz np te studia http://www.wse.krakow.pl/pl/ bardzo przyjazna uczelnia.
sasanka66 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 19, 2016 10:19
Posty: 49
Skąd: Będzin

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 13:23    Temat postu: Re: Studia w dojrzalym wieku

Obecnie bardzo dużo osób studiuje w tym wieku. Można też uczyć się w domu na kursach http://eduexcel.pl/.
Enea123 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Śro Gru 28, 2016 19:26
Posty: 16
Skąd: żukowa

PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 18:21    Temat postu: Re: Studia w dojrzalym wieku

Na naukę nigdy nie jest zbyt późno
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama