portal osiedli, dzielnic i miast

Puck - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » reklama i pozycjonowanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

reklama i pozycjonowanie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
martynaxx 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 8:52
Posty: 1059
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 15:08    Temat postu: reklama i pozycjonowanie

Ja uważam że ogromną moc ma w dzisiejszych czasach internet i przy reklamowaniu własnej firmy trzeba zastanowić się nad reklama w internecie o wszystkich opcjach takiej reklamy można przeczytać na http://skuteczni.pl/
denipo 
   

Forum Ekspert


Wiek: 43
Dołączył: Pią Kwi 22, 2016 9:05
Posty: 432
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 8:50    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

Jeśli szukacie też sprawdzone namiary na domeny to weź sobie jeszcze zobacz na stronie dhosting.pl oni ostatnio mieli nowości w ofercie pod względem cen. Nie mówię, że od razu masz wybierać, ale dobrze jest porównać, bo może znajdziesz taniej.
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 18:01    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

Połowa sukcesu w pozycjonowaniu to dobry i doświadczony link building. Nic dziwnego że ci najlepsi są podwykonawcami największych agencji SEO i SEM. Posiadają odpowiednie zaplecze osób które potrafią sprostać różnej tematyce. Ekonomii, medycyny, prawa, podatków, budownictwie, kosmetologii itd. Przykładem może być firma New Project specjalizująca się w usłudze link building w Łodzi które przygotowuje dla wielu firm w Polsce.
roksana0592 
   

Forumowicz


Wiek: 28
Dołączył: Wto Sie 15, 2017 19:11
Posty: 115
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Sie 23, 2017 20:52    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

Chcę polecić Wam bardzo dobrą wypożyczalnię samochodów dostawczych, gdyby ktoś potrzebował Smile bo reklama dla nowej firmy jest ważna ale i czasami aby coś zrobić potrzebujemy aut więc polecam http://www.kangoor.pl/
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Śro Wrz 06, 2017 16:13    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

Pozycjonowanie dotyczy jedynie widoczności strony firmowej w przeglądarkach internetowych. Trochę więcej mogą dać opinie i szeptanki na forach. Jednak to wszystko nie zastąpi tradycyjnej reklamy. Przecież klient musi jakoś do nas trafić. Więc pewnie potrzebny jest odpowiedni neon, szyld, bilbord. Takie rzeczy zamawiamy w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 . Oni zajmują się tym od lat. Mają odpowiednie zaplecze projektowe, potrzebne drukarki i elementy do konstrukcji banerów i szyldów. Często jesteśmy w Łodzi więc nie jest to dla nas problem.
fikusik32 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 19, 2016 10:46
Posty: 279
Skąd: Łodz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 22:43    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

A korzystacie też z gadżetów reklamowych w firmie? na przykład takich http://www.izisport.pl/ ? Wydaje mi się że to na prawdę bardzo dobry pomysł na rozpromowanie swojej firmy.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 8:31    Temat postu: Re: reklama i pozycjonowanie

Ja mam coś super dla trenerów sportowych Smile
Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/trening-personalny
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama